onas/fot5.jpg
onas/fot2.jpg

O nas

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu ,a zakup zabudowy kuchennej, to inwestycja na lata .Abyście Państwo mogli spełnić swoje oczekiwania ,warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa i wykonawstwa , jakie oferuje nasza firma Renomadesign. Istniejąca od 1990 roku.

Architekci i projektanci wnętrz , dołożą wszelkich starań, by zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Państwa zamówienie zostanie zrealizowane według indywidualnego projektu, wykonanego przy użyciu programu komputerowego.
 

Szeroki asortyment frontów oraz różnorodność wzornictwa pozwolą na zaspokojenie Państwa gustów ,od stylu klasycznego, tradycyjnego, po rozwiązania nowoczesne ,a nawet awangardowe.

Współpracujemy z producentami mebli mającymi ugruntowaną pozycję na rynku polskim i europejskim, stosującymi wysokiej jakości materiały i najnowsze technologie. A to z kolei przekłada się na jakość i trwałość produktu.
 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt agd do zabudowy wszystkich marek dostępnych na polskim rynku.
 

Wykonujemy też blaty z corianu, kerrocku umożliwiające dowolne kształtowanie powierzchni oraz blaty granitowe i kwarcowe.

Nie ograniczamy się tylko do projektu, sprzedaży i montażu mebli kuchennych i sprzętu agd. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie aranżacji i projektu wnętrz (nie tylko kuchennych) .

W ofercie posiadamy szeroki asortyment dodatków do kuchni oraz mebli uzupełniających.

25 lat doświadczenia ,najlepsi polscy producenci oraz 5 lat gwarancji na zabudowę  - Renoma-Design.

Zapraszamy
 

Funkcjonalność i piękno tworzą jakość.

Zapraszamy do współpracy architektów.

onas/fot1.jpg
onas/fot4.jpg
onas/fot3.jpg
onas/fot10.jpg
onas/fot6.jpg
onas/fot7.jpg
onas/fot8.jpg
onas/fot9.jpg